گمشده در تاریکی

مسعود رایگان، رویا تیموریان، رامین راستاد و حسن پورشیرازی در تله‌فیلم «گمشده در تاریکی» مقابل دوربین قرار می گیرند.
به گفته رئیسیان تهیه کننده این فیلم از میان عوامل پروژه تلویزیونی “گمشده در تاریکی” مرتضی غفاری مدیر تصویربرداری و سعید بازیگر دیگر خواهد داشت که اسامی آنها به صورت قطعی اعلام نشده است. رئیسیان در مورد حال و هوای فیلمنامه گفت: آیدا پناهنده و ارسلان امیری فیلمنامه را در گونه اجتماعی نوشته شده اند و در خلاصه داستان آن آمده است: عیسی هاشمی مهندس نفت و همسرش زرین در تلاش برای یافتن پسرشان با برخی از اشخاص و جوان های امروزی برخورد می کنند. آنها در طی این جست وجو متوجه می شوند که فرزندشان درگیر تشکیلات غیرقانونی گلدکوئیست شده است . پناهنده از فیلمسازان کوتاه است که آثارش در چند جشنواره داخلی و خارجی مورد توجه قرار گرفته است.
فرهاد مافی(مدیرتصویربرداری)، سعید شرف‌کیا (مدیر تولید)، شکوفا کریمی(دستیار اول کارگردان)، محمد ابراهیم نیک‌فر(دستیار دوم کارگردان) و شیوا رشیدیان(طراح صحنه و لباس) از دیگرعوامل این فیلم تلویزیونی هستند.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Log in with your credentials

Forgot your details?