از جنوب شرقی فیلم جدید پناهنده

از جنوب شرقی عنوان سومین تله فیلم آیدا پناهنده است که در روزهای آتی در استان سیستان و بلوچستان در شهرهای چابهار کنارک و سراوان، کلید می خورد.

فیلم نامه ی این تله فیلم فضایی متفاوت از فیلم های کوتاه و بلند پیشین کارگردان دارد که توسط پناهنده و ارسلان امیری به نگارش در آمده است .پیش از این آیدا پناهنده دربیست و نهمین جشنواره فیلم فجر با فیلم قصه داوود و قمری و در نخستین جشنواره فیلم ویدیویی با فیلم آبروی از دست رفته آقای صادقی نامزد دریافت 5 جایزه شده بود . برخلاف فیلم های قبلی که موضوعاتی شهری داشتند این فیلم با رویکردی بوم شناسانه به موضوع آرزو و تلاش دو جوان بلوچ برای برای زندگی بهتر می پردازد.

انتخاب عوامل اصلی و انتخاب بازیگران محلی به اتمام رسیده و پس از بازدیدازچند لوکیشن باقی مانده تا پایان هفته تصویربرداری فیلم توسط امین جعفری آغاز و تدوین همزمان فیلم توسط ارسلان امیری انجام می شود. این تله فیلم را یاسر خیر برای صداوسیمای شبکه هامون به سفارش اداره کل سیمای استان ها تهیه می کند.

دیگر عوامل فیلم عبارتد از: صدابردار: حسن شبانکاره طراح گریم: فریور معیری دستیار اول و برنامه ریز: محسن حسن پور مدیر تولید: یاسین خوش امد زهی عکاس :آرمان گلستانه بازیگران: پوریا رحیمی سام، امین گلستانه ، غلام پودینه، ایوب افشار و…

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Log in with your credentials

Forgot your details?