«گلدان‌های زمستانی» پناهنده به تدوین رسید

«گلدان‌هاي زمستاني» پناهنده به تدوين رسيد
خبرگزاري فارس: با اتمام تصويربرداري «گلدان‌هاي زمستاني» به كارگرداني آيدا پناهنده و تهيه‌كنندگي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي، اين فيلم مراحل تدوين خود را مي‌گذراند.

به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، «آيدا پناهنده» كارگردان فيلم با اعلام اين خبر اظهار داشت: «گلدان‌هاي زمستاني» زندگي زوج جواني را به تصوير مي‌كشد كه در بستر تحولات جامعه دستخوش تغيير می شود.
وي افزود: ساخت اين فيلم به دليل رعايت جزئيات صحنه، گريم بازيگران، فضاهاي خارجي و روايت وقايع دوران پيش از انقلاب، ‌زمان‌بر و هزينه بر بوده و با توجه به بودجه کمی که در اختیار داشته اين امر مشكلات فراواني را به گروه تحميل و باعث طولاني شدن ساخت فيلم شده است.
به گفته پناهنده، ‌فيلمنامه «گلدان‌هاي زمستاني» با همكاري ارسلان اميري به نگارش درآمده كه پيش از اين نیز فيلمنامه تله‌فيلم گمشده در تاريكي» به كارگرداني مازيار ميري را به رشته تحرير درآورده اند.
) با فيلمي تحت عنوان «تاج خروس» توانست عنوان بهترين فيلم كوتاهداستاني خانه سينما، ‌بهترين كارگرداني و برترين استعداد جوان جشنواره فيلم كوتاه را از آن خود كرده و در كارنامه هنري خود به ثبت رساند.

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Log in with your credentials

Forgot your details?